Autoservis, pneuservis a karosárna s autolakovnou Pospíšilík je rodinná firma s dlouholetou tradicí. Firma byla založena již v roce 1988. Zpočátku se jednalo pouze o malý servis, který se díky rostoucím trendům v automobilovém průmyslu, spokojeným zákazníkům a kvalitně odvedené práci rozrostl. Dnes je moderním zázemím pro všechny typy a značky vozidel. Součástí týmu, který se o váš automobil bude starat, jsou 3 kvalifikovaní lakýrníci a 1 klempíř. Veškeré formality a komunikaci zajistí přímo majitel firmy.

Autoservis Přerov nabízí veškeré mechanické, karosářské a lakýrnické práce. Při havárii vašeho automobilu zajistíme kompletní servis od odtahu vozidla z místa nehody přes opravu vozidla, lakování auta až po veškeré platby a dokumentaci s pojišťovnou. V případě potřeby můžete využít půjčení náhradního auta přímo u nás. Silně havarovaná vozidla opravujeme na rovnací stolici.

Další práce, které autoservis Pospíšilík nabízí, jsou např. příprava na STK, předvedení na STK, výměna autoskla, oprava karoserie, nástřik dutin a podvozků, oprava laku, výměna oleje, pneuservis, atd.

Specializujeme se především na osobní automobily. Výjimkou nejsou ale ani dodávková vozidla. Autolakovna se zabývá také lakováním částí nákladních vozidel a vozidel TIR. V případě potřeby jsme schopni zajistit i lakýrnické práce různých marketingových materiálů či jiných předmětů dle vaší potřeby. Vše je založeno na dohodě a komunikaci s majitelem.

Certifikát tažná zařízení

Od 17. 6. 2019 je náš autoservis držitelem certifikátu na odbornou montáž a prodej tažných zařízení značek SVC, ECO HOOK a Bosal. Díky montáži v cerifikovaných autoservisech máte méně starostí se zápisem do technického průkazu. Po provedení montáže již nemusíte na stanici technické kontroly, ale přímo jdete k zápisu do technického průkazu na příslušný úřad. Ušetříte tak čas i peníze a navíc svěříte své auto certifikovaným odborníkům. Společně vybereme nejvhodnější řešení pro vaše účely a automobil, tažné zařízení vám dodáme a namontujeme. Od 31. srpna 2020 jsme také certifikovaní odborníci na tažná zařízení HAK-POL a STEINHOF. Spolupracujeme s internetovým obchodem https://www.rito-tazne.cz/.

Od roku 2017 jsme držiteli certifikátu „Prověřená společnost„, který je udělován podnikatelům s bezvadnou pověstí mezi zákazníky i obchodními partnery. V červnu 2019 jsme úspěšně prodloužili platnost tohoto certifikátu a již druhým rokem jsme elitními členy tohoto programu, což znamená, že neustále pracujeme na vaší spokojenosti a etice podnikání.

Naše firma se neustále rozvíjí, modernizuje své vybavení a zvyšuje kvalitu práce. Díky tomu jsme se profesně zdokonalili natolik, že naši firmu oslovila Generali Česká pojišťovna a nabídla nám pozici smluvního autoservisu. Domluvili jsme se na podmínkách a již více jak rok poskytujeme služby zákazníkům této pojišťovny. Letos v dubnu jsme se na podmínkách spolupráce dohodli i s pojišťovnou VZP a pojišťovnou Pillow. Díky tomu jsme rozšířili klientelu zákazníků, kterým můžeme pomoci při tak nepříjemné situaci jako je havárie.